Online nakupovanie pre zberateľské predmety

Online nakupovanie pre zberateľské poklady je obľúbenou voľbou, najmä v prípade ťažko nájsť zberateľské predmety, ktoré pravdepodobne už nie sú vo výrobe.   Napriek tomu sa takéto poklady nachádzajú všade, najmä preto, že väčšina ľudí si neuvedomuje, čo majú.

Nájdenie zberateľské predmety v tradičných obchodoch znamená veľa času cestovanie, ale pomocou internetu umožňuje shopper Nájsť položky rýchlejšie.   Mali by ste však vedieť, že aj on-line nakupovanie pre skutočný zberateľskú poklad nie je ľahké.   To, čo potrebujete, je dobrá stratégia, ktorá vám pomôže pri hľadaní zberateľských predmetov online.   Dúfame, že tento článok ponúkne cenné informácie, ktoré vám pomôžu nájsť a kúpiť zberateľské predmety online.

Nájdenie Zberateľské On-Line

Online nakupovanie naozaj zjednodušuje život pre tých zberateľov, ktorí hľadajú konkrétnu zberateľskú položku (na rozdiel od nakupovania okien).   Jediný skutočný problém pre začínajúcich zberateľ môže byť kde nájsť položky v rámci ich oblasti záujmu.

Najpravdepodobnejšie miesto nájsť dobrý začiatok zberateľské predmety je v miestach, kde kolektory predávajú tieto položky.   Populárne možnosti tu zahŕňajú Aukčné webové stránky, kluby pre zberateľov a vývesky pre zberateľov.

Aukcie Webové Stránky & Garáž Predaj

Aukcie webové stránky (ako eBay) sú ideálne online nakupovanie zdroj pre veľké zberateľské predmety.   Kde vaše šance nájsť naozaj cenný poklad na kolektory obchod upadnú v blízkosti nuly, aukcie lokality funkcia zberateľstvo predáva “len obyčajný folk”, ktorí, medzi životom a tridsať sekúnd majú pre potešenie – majú málo času na výskum celý obsah svojej garáži.

To zdôrazňuje hodnotu garáže predaja a aukčných webov ako snáď najúrodnejších miest pre objavovanie skutočné poklady pre vašu zbierku.   Online nakupovanie je určite menej práce ako návšteva garážových predajov, ale musíte urobiť oboje, ak naozaj máte hlavu v hre.

Či už budete zbierať figúrky, vojny pamiatok, starých dokumentov, alebo starožitné písacie stroje, tieto sú všetky cenné potenciál nájde len ležal v garáži človeka, ktorý má všetko, čaká na vás, aby ste robili len trochu terénny výskum nájsť.

Tieto stránky sú stojí za to pozrieť pre zberateľov v ktorejkoľvek fáze hry, ale najmä ak ste začiatočník, budete musieť dostať svoj podiel na tejto korisť.  Čo ti bráni?

Nákup zberateľských predmetov od iných zberateľov

Nákup zberateľských predmetov od iných zberateľov je skvelým zdrojom pre začiatočníkov, ktorí chcú otvoriť zbierku, pretože nehľadajú stratené šperky Perzie.

Každý zberateľ, ktorý má nejaké skúsenosti vo svojom remesle, pozná hodnotu toho, čo má – a čo predáva.   To znamená, že žiadne ponuky, a žiadne prekvapenie nájde-ale nájdete nejaké skvelé veci pre získanie vašej zbierky zo zeme.

Môžete použiť špecializované kolektory kluby a nástenky nájsť kluby, ktoré sú tvorené pre členov, ktorí majú výber konkrétneho typu poklad, a tie často poskytujú pre členov kúpiť, predať alebo vymeniť zberateľské predmety.   Ak chcete miestne klub, svoje možnosti budú obmedzené, ale mali by ste byť schopní nájsť niečo v miestnom telefónnom zozname.   Pre väčšie možnosti však budete chcieť, aby sa zapojili do trochu on-line nakupovanie.

Začínajúci zberatelia by sa tiež mali podieľať na on-line vývesky, kde môžu komunikovať s ostatnými zberateľmi a zdieľať svoje záujmy.   To môže viesť k niektorým zaujímavým nálezom, ktoré máte k dispozícii len prostredníctvom súkromného predaja.

Overenie pravosti zberateľských predmetov

Ako začiatočník je nákup od zberateľa najmenej ziskovou možnosťou, ale samozrejme pre skúsených – to je miesto, kde leží super veľký poklad.   Tým, že navštevuje profesionálne aukcie (eBay nebude rezať) môžete skóre len ten kus ste boli tankering pre – Ale budete platiť za to.

Vaša zbierka je vždy obmedzená na vašom bankovom účte, ale keď sa rozhodnete pre márnotratnosť, chcete byť istí, že viete, čo kupujete, pretože skúsený zberateľ predaj položku určite bude.   Nakupovanie lokálne je lepšie ako on-line nákupy a nakupovanie v aukcii je bezpečnejšia ako súkromné transakcie – ale vo VŠETKÝCH prípadoch, mali by ste sa opýtať, ako predávajúci určí pravosti príslušná položka.

Odpoveď tu nie je zložitá, ako to znie.   Jednoducho povedané, ak si nemôžete overiť pravosť, pravdepodobne nie ste pripravení vlastniť tento kus – ale ak ho musíte mať, pravidlá nákupu je potrebné nastaviť priamo vpredu.

Nie je ideálne riešenie, ale domnievajú sa, že ak sa naozaj bude platiť vážne peniaze na zberateľskú položku, potom to chcete urobiť lokálne, na rozdiel od on-line.   Možno budete musieť vziať lietadlo výlet vidieť kus– ale stojí to za to.   Týmto spôsobom môžete zvládnuť kus a odoslať ju na vlastné vyšetrenie – alebo na proxy vyšetrenie odborníkom, ak nechcete pochopiť kus veľmi dobre.

Pokiaľ ide o zberateľské predmety, online nakupovanie má svoje miesto – ale všetko by sa malo držať na svetlo a vyšetriť kritickým okom.   Dúfame, že tento článok vám pomohol vyvinúť takéto oko – a že ste trochu pripravení už teraz otvoriť svoju zbierku, a postaviť ho bezpečne a výhodne.