Numark Red Wave Slúchadlá Recenzia

Rovnako ako väčšina ostatných zariadení vyrobených spoločnosťou Numark, slúchadlá Numark Red Wave by sa mali ukázať ako naozaj dobrý nákup pre profesionálnych DJov. Jeho pútavý exteriér a vynikajúca kvalita zvuku zaručuje, že výrobcovia mali pri navrhovaní týchto slúchadiel úplné skúsenosti s DJom.

Nasledujúca recenzia slúchadiel Numark Red Wave vám umožní lepšie sa oboznámiť s funkciami produktu.

Jednou z mnohých významných vlastností červenej vlny je jej útulný a uzavretý dizajn, ktorý umožňuje pôsobivú izoláciu od akéhokoľvek vonkajšieho hluku. Ak však radšej počúvate hlasnú hudbu, nebolo by dobré používať tieto slúchadlá na každodenné dochádzanie. Aby sa zabezpečilo, že neexistuje žiadny zvuk krvácať rušivé osoba sediaca vedľa vás udržať objem pod 75% pri cestovaní na verejnú dopravu. Tento problém však nemôže byť označený ako negatívny rys Red Wave ako tvorcovia modelovali toto zariadenie udržať požiadavky DJs v pamäti.

Ďalšou významnou súčasťou tohto zariadenia Numark sú jeho 50 mm neodymové ovládače, ktoré ponúkajú absolútne čistý a výkonný výkon. Slúchadlá sú dodávané s pevnými kovovými nastaviteľnými pásmi a pozoruhodne pevnými viacúčelovými bodmi.

Tieto atribúty produktu sú dôležité ako spoločná sťažnosť na slúchadlá patriace k špičkovým značkám je ľahké lámanie alebo praskanie čapov.

DJs sú vždy spojené s veľkou štýl a sila úderu; na otočná konštrukcia jednu šálku tieto slúchadlá bude perfektný zápas pre každý štýlový a dynamický DJ, ako táto funkcia umožňuje nosenie slúchadiel na jednej strane medzi rameno a ucho oveľa jednoduchšie.

Červená vlna je vybavená dlhším káblom vyrobeným z oveľa silnejšieho meracieho drôtu v porovnaní s inými káblami pre slúchadlá.

Okrem toho je v slúchadlách zahrnutá aj svorka bayonette, ktorá eliminuje možnosti náhodného odpojenia a tiež umožňuje flexibilitu výmeny kábla v prípade potreby.

Numark Red Wave slúchadlá preskúmanie uvedené vyššie sa dotkol každej špeciality slúchadlá; jediný vynechal je jeho cena. Cena tohto slúchadla Numark je o 50% nižšia ako väčšina slúchadiel DJ dostupných na trhu.