PlayStation 4 tiež podporuje možnosti multi-controller

Iba Včera sme diskutovali o možnosti používať regulátory súčasného génu na Novom Xbox One s malou pomocou z modov a zdá sa, že to isté možno povedať pre Sony trase s PlayStation 4. Takže tí z vás, ktorí uvažujú o dodatočnej cene získania ďalšieho regulátora next-gen, nemusia chcieť odhodiť tie pre vaše už existujúce systémy.

To je ideálne pre hráčov, ktorí majú preferovaný spôsob hrania alebo ako pocit z minulosti, radiče, a to by mohlo byť aj spôsob, ako znížiť náklady, ak ste rozpočtovania pre next-gen Xbox alebo PS4. S cronusmax hráči stále majú možnosti a herné chudá upozorňuje na možnosť používať staré radiče alebo dokonca klávesnicu alebo myš.

Mať túto možnosť by tiež mohla podporovať next – gen systémy a môže dokonca dať PC hráči dôvod, aby prechod do sveta konzolových hier.

Samozrejme, nové regulátory mali dostatok výskumu a peniaze vynaložené na ich tak, aby boli atraktívnejšie pre spotrebiteľa, a je to skvelé nové hry coming out, ale niektorí z nás starších hráčov, stále si viac retro štýle arkádová skúsenosti.

Žánre, ktoré pre-dátum PlayStation a Xbox rovnako ako mnoho bojov tituly použité na prehrávať pomocou joystick s 4 až 6 tváre tlačidlá, a konzol už nie je spustený s radiče, ako to od čias Sega Saturn. S ohľadom na to, mnoho spoločností naďalej vyrábať podobné štylizované radiče dať hráčom viac možností, najmä pokiaľ ide o viac pasáž súvisiace spôsob hrania.

Mad Catz bola spoločnosť, ktorá mala v úmysle priniesť tento arkádový pocit do domácej konzoly a nedávne správy naznačili, že PS3 fightsticks bude pracovať na PS4, že vývojári sa rozhodli pridať túto funkciu.

V súčasnej dobe Bohovia medzi nami je jediná PS4 bojová hra, ale to bolo potvrdené ako nezlučiteľné s každým fightstick na trhu.

S CronusMax, hráči teraz majú možnosť použiť všetko od PS4 kontrolóra na Xbox Jeden a 360 na PS4, na PS4 na 360, Wii U Klasické Kontrolóra na Xbox Jeden a aj klávesnice a myši na Xbox Jeden, zatiaľ čo cena je približne rovnaká ako novú hru.

V nedávnom článku sme spomenuli, ako Xbox One mod zlepšuje podporu klávesnice a myši a možnosti využitia niektorých obmedzení na konzole next-gen. Tiež sme diskutovali, ako to trvalo len modders niekoľko týždňov nájsť spôsob, ako podporiť širokú škálu spôsobov, ako ovládať svoje hranie.

Chápeme, že mnohí hráči sú viac zámeru pri pohybe vpred s novým konzol, a to znamená, že next-gen radiče, zatiaľ čo iní by mohli túto otázku kalkulácie cena novej hry sú dôležité, aby sa celkové náklady na nový radič. Avšak, ako čakáme na ďalšie správy o tom, ako sa tento nový produkt vníma, je pekné vedieť, že hráči by mohli mať rôzne možnosti na konzolách next-gen. Ak máte v úmysle získať next-gen konzoly tohtoročné Vianoce, budete Pri pohľade do spôsobov, ako používať pre-existujúce radiče? To by vám mohlo ušetriť pár babiek.