Pentax Optio Wg1 Sportsman ‘ s Camera Review

Ok, takže ste robustný vonkajší typ.   Dobre, že sme našli ideálny fotoaparát pre woodsman, ktorí radi túru na backwoods, užite si kanoe výlety a lyžiarske výlety a ktorí potrebujú optických zariadení, ktorý môže stáť až drsné zaobchádzanie v takomto prostredí.

Pentax Optio Wg1 Športovec Fotoaparát je športovec sen, navrhnutý do nepremokavé, prach dôkaz a rozdrviť-dôkaz tela.

V Pentax Optio WG1 Športovec Fotoaparát je vodotesný do hĺbky 33 stôp, a tak je ideálny partner pre každého, kto môže náhle potrebujú chytiť, že dych berúci záber, ktorý si nemôže dovoliť nechať ujsť.

V Pentax Optio WG1 Športovec Fotoaparát je nerozbitné vplyv len asi päť stôp, takže nie ste ísť hodiť to na váš kamarát, na úpätí pohoria ste lezenie, ale stále by to trvať desivé, jeseň, to je určite väčšiu šancu prežiť, než väčšina iných fotoaparátu.

Pre vás lyžiarov čítať túto recenziu, mali by ste vedieť, že Pentax Optio WG1 Športovec je Fotoaparát by mohol prežiť teploty až 14 stupňov Celzia, v ktorej by ste sa dostali cez väčšinu svahu činnosti, ale ak ste náhodou sa archeologického typ, ktorý má rád suché zaprášené okolie, dobre navrhnuté Pentax Optio WG1 Športovec Fotoaparát je vhodný aj pre prežitie v týchto oblastiach, ako aj.

  • Vlastnosti fotoaparátu športovca Pentax Optio Wg1
  • Vodotesné do hĺbky 33 stôp,
  • Nárazuvzdorný dizajn ponúka ochranu pred nárazom až do 5 stôp,
  • Ochrana proti rozdrveniu; ochrana proti teplote; ochrana proti prachu,
  • Rozlíšenie 14-MP;
  • Široký Uhol,
  • 5x vstavaný optický zoom objektív,
  • GPS zahrnuté,
  • Zachytiť širokouhlé video v (720p HD),

Kompatibilné s pamäťovými kartami SD, SDHC, SDXC (nie sú zahrnuté),
programovateľné tlačidlo rýchleho prístupu na prepínanie medzi fotografiami a videom,
Odolný popruh na prenášanie,

Čo Hovoria Zákazníci

Ako môžete vidieť z mapovania recenzií, kamera Pentax Optio Wg1 Sportsman je v podstate štvorhviezdičkové zariadenie, ale nedovoľte, aby vás hodil.   Štyri hviezdy je jemné hodnotenie, ale to náznak na niektoré otázky, takže poďme sa na chvíľu s nimi vysporiadať.

V hornej časti zoznamu, je životnosť batérie-alebo možno konkrétnejšie-jeho nedostatok.   Z piatich recenzií je len jedna nižšia ako štyri hviezdičky, ale toto nie je jediný prehľad, ktorý poukazuje na zlú životnosť batérie.   To nepochybne stojí tento produkt hviezdou pre väčšinu z týchto recenzií.

Ďalšou sťažnosťou je nedostatok hľadáčika na úrovni očí, ale napriek týmto problémom dokonca aj títo zákazníci “veľmi odporúčajú” tento fotoaparát, takže ak vás zapôsobí, nezabudnite si kúpiť ďalšiu batériu.

Kamera športovca Pentax Optio Wg1 je vynikajúcou voľbou pre tých ľudí, ktorí trávia veľa času vonku a vzťahujú sa na všetky druhy počasia.   Či už výlet, tábor, šnorchel, alebo loď, tento fotoaparát je skvelou voľbou dokumentovať vaše vonkajšie dobrodružstvo.

Mali by ste si kúpiť Pentax Optio Wg1 Športovec fotoaparát?   Zákazníci hovoria, že ak ste robustný Typ, mali by ste vážne zvážiť tento fotoaparát a súhlasíme – ak krátka životnosť batérie vás príliš neruší.   Ak chcete niečo s dlhšou výdržou batérie, môžete túto recenziu použiť ako východiskový bod na hľadanie niečoho podobného, čo vyplní účet.