Riešenie pre sladké potraviny: technológia Dolce Gusto

Technológia je postavená na vede. Veda je základom vynálezov. Preto je technológia priamo úmerná vynálezom. Čím pokročilejšia technológia sa stáva, tým lepšie sa stane vynález. Majte na pamäti, že technológia porodila veľa produktov, ktoré sú prístupné aj najnižšej pobočke obyčajného človeka. Tu vzniká dôležitosť technológie. Je určený na uľahčenie každodenného života ľudí.

Jedným z takýchto príkladov je technológia dolce gusto. Táto technológia má prísť ako prekvapenie pre väčšinu odborníkov technológie.

Na Čo To Je?

Technológia sladkej chuti je tiež známa ako chuťová technológia. Označuje sa ako virtuálna chuť, chuťový zážitok, ktorý pochádza z digitálneho simulátora chuti. Použitie elektród v ústach je samo o sebe prekvapením. Môže sa niečo také vymyslieť? Už to bolo.

Dodáva sa vo forme digitálneho lízatka, ktorý môže byť umiestnený v ústach. Logika za ním je rovnako jednoduchá ako technológia za ním je komplikovaná.

Predpokladá sa, že technológia nazývaná rozhranie digitálnej chuti formuluje rôzne vlastnosti stimulov, ako sú veľkosti prúdu, teploty a frekvencie. Táto kombinácia sa používa na oklamanie chuťových pohárikov, aby si mysleli, že zažívajú chuťové vnemy pre sladké, kyslé, slané a horké chute. TasteXML sa potom používa na doručovanie chuťových správ na sledovanie.

Táto technológia sa stáva užitočnou pre ľudí, ktorí majú poruchy cukru, ako je cukrovka. Nápoje s nízkym obsahom cukru môžu byť sladšie, ak je sladká chuť pripojená k hrnčeku na pitie a znižuje túžbu po sladkých jedlách.